SÜRDÜRÜLEBİLİR ORTAK GELECEK

13-14 KASIM 2018, ZORLU PERFORMANS SANATLARI MERKEZİ

Avrupa’nın en önde gelen yönetim bilimleri kongrelerinden Kalite Kongre’sinin 27.’si için geri sayım başladı! 13-14 Kasım 2018’de Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde bir kez daha bir arada olacağız. Konumuz; “Sürdürülebilir Ortak Gelecek.”

BİR ÜLKENİN GELECEĞİNİ KİM DEĞİŞTİREBİLİR?

Bizce büyüklerin dünyasını sıkıcı bulan bir çocuk bir ülkenin geleceğini değiştirebilir! Onun hayalleri, sorgulamayı çoktan bıraktığımız kurguları bozabilir. Onun hesapları, aklımızın ucundan geçmeyen çözümlere ulaşabilir. Onun oyunları, yarının tasarımları olabilir. Peki, biz onun bu yaratıcı dünyasına nefes olabiliyor muyuz? İnsanın ve gezegenin iyiliği için konforumuzdan biraz olsun vazgeçmeye hazır mıyız? Sürdürülebilir ortak bir gelecek yaratmaya ne kadar hevesli ve yakınız?

SORULAR CEVAP BEKLİYOR, SORUNLAR KENDİ KENDİNE AŞILMIYOR

Umudu, heyecanı, fikirleri olanlar ülkemiz için en iyi olanı ortaya koymaya hazır. Biz KalDer olarak bu yolda enerji veren, dönüşümü tetikleyen, farklı bakış açılarını buluşturan bir sivil tolum kuruluşu olmayı hedefliyoruz. Refah düzeyi kadar sorunları da küreselleşen dünyamızda, Türkiye’nin hedeflediği yere gelmesini başka nasıl sağlayabiliriz?

Bu kadar önemli bir başlık altında söylenecek çok söz, heyecanla paylaşılacak çok fikir ve gülümsetecek çok hikâye olduğunu biliyoruz. Amacımız katılımcılarımızın ufkunu açmak, geleceğe bakışlarını keskinleştirmek ve birlikte güçlü olduğumuzu hissettirmek.

27. KALİTE KONGRESİ’NE BEKLİYORUZ!

Büyüklerin dünyasını sıkıcı bulan çocuklar yetiştirmek,  onlara sürdürülebilir bir gelecek yaratmak için konudan konuya, fikirden fikre atlayacağız. Sizi de bekliyoruz!

KONGRE TARİHİ

27. KALİTE KONGRESİ 13-14 Kasım 2018

Kayıt ve Danışma

Kayıt ve danışma masaları saat 08:30 itibari ile açık olacaktır.

Kayıt Ücreti

Kayıt ücretine; kongreye katılım, öğle yemeği, kahve molaları, kongre program kitabı, kongre çantası ve yaka kartları dâhildir.

Yaka Kartı

Tüm katılımcıların kongre süresince, oturumlar esnasında ve diğer sosyal programlarda yaka kartlarını kullanmaları kongrenin sağlıklı yürüyebilmesi ve güvenliği açısından gereklidir.

Sergi Alanı

Kongre boyunca Kurumsal Mükemmellik ve Yönetim Sistemleri Sergisi, katılımcıların ziyareti için açık olacaktır.

Sertifika

Tüm Katılımcılar kongre bitiminde yaka kartlarını göstererek sertifikalarını kayıt masasından alabilirler.

Zorlu Performans Sanatları Merkezi

Beşiktaş, Istanbul Province, Turkey, 34340 Istanbul

Tel: 0850 222 6776

Google Haritalarda Göster