SÜRDÜRÜLEBİLİR ORTAK GELECEK

13-14 KASIM 2018

Tanıtım etkinliğinin sağlanması için ürün kalitesi kadar, hedef kitleye doğrudan ulaşılabilir ortamların yaratılması, görsel estetik ve en fazla görünürlüğün sağlanması önem taşımaktadır.

Bu nedenle Kurumsal Mükemmellik ve Yönetim Sistemleri Sergisi’nde stand etkinliklerine paralel, dünya standartlarında modern, ilgi çekici, yeni ve fonksiyonel tanıtım araçları yeni bir reklam mecrası olarak kullanmak isteyenlerin hizmetine sunuluyor.

Kongreye paralel olarak düzenlenen Kurumsal Mükemmellik ve Yönetim Sistemleri Sergisi her yıl çok sayıda Kongre katılımcısı tarafından ziyaret edilmektedir.

Katılımcı profili; karar verici düzeyindeki üst düzey yönetici, CEO, Genel Müdür, Direktör, Pazarlama Müdürü, İnsan Kaynakları ve Kalite Sistem Yöneticilerinden oluşan Kalite ve Yönetim Sistemleri Sergisi, büyük ve orta ölçekli işletmeler, KOBİ'ler ve kamu kurumlarını hedefleyen kuruluşların yer aldığı bir platform olmaktadır.

Türkiye Kalite Derneği tarafından 13-14 Kasım 2018 tarihlerinde “Sürdürülebilir Ortak Gelecek” temalı 27. Kalite Kongresi’nde kalitenin öncüleri stantları ile kongre çerçevesinde düzenlenecek olan fuarda yerlerini alabilecekler. Türk İş Dünyasının gündemini oluşturan KalDer, Kalite Kongreleri çerçevesinde düzenlenen oturumlarda her yıl 100’e yakın yerli ve yabancı üst düzey yönetici, bilgi ve birikimlerini katılımcılarla paylaşmaktadır. Siz de bu prestijli platformda fuar katılımcısı olmak ve diğer konularda ayrıntılı bilgi almak için bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

BOŞ ALAN FİYATLARI
FİYAT
6 M²12.000 TL + KDV
12 M²22.000 TL + KDV
18 M²30.000 TL + KDV
PAKET STANT DAHİL FİYATLAR
FİYAT
6 M²14.000 TL + KDV
12 M²24.000 TL + KDV
18 M²32.000 TL + KDV
* Görseller tam boyutları yansıtmamaktadır.